O projekte

Variabilita bytov pre rodiny aj jednotlivcov

Projekt Hviezdoslav ponúka príjemné mestské bývanie so všetkými výhodami dobrej adresy.
Dom bude mať 7 nadzemných podlaží a ponúkne 49 bytov – 6 jednoizbových, 30 dvojizbových a 13 trojizbových. Pre každý byt sú dostupné garážové státia v rámci objektu, výhodou sú aj pivnice pre byty priamo na každom podlaží. Na prízemí sú priestory pre dve obchodné prevádzky.
Objekt bude mať vlastnú kotolňu a každý byt bude mať samostatnú reguláciu vykurovania prostredníctvom bytových výmenníkových staníc. Vlastníci tak budú mať svoje náklady plne pod kontrolou.

Nadčasová architektúra a vysoký štandard bývania

Objekt bude mať šesť nadzemných podlaží, siedme podlažie bude ustúpené s veľkorysými terasami.
Prvé podzemné a prízemné podlažie bude slúžiť na parkovanie a poskytne priestor pre dve obchodné prevádzky. Základom budovy bude železobetónový skelet, doplnený pálenou tehlou. Byty pripravíme do stavu holobyt. V prípade záujmu bude možná realizácia do stavu štandard (položená dlažba podľa výberu, keramický obklad v kúpeľni, sanita) alebo nadštandard (realizácia štandardu v materiáloch vyššej triedy, dodanie kuchynskej linky).

Na skok do mesta aj do prírody

Nové byty na predaj na Hviezdoslavovej ulici v Poprade sú jedinečnou príležitosťou bývania v meste so skvelou pešou dostupnosťou do centra.
Historické centrum a Námestie sv. Egídia sú vzdialené len 400 metrov, mesto budete mať neustále na dosah do piatich minút chôdze.
Ak chcete cestovať alebo lyžovať v Tatrách, len niekoľko stoviek metrov vás delí od vlakovej stanice Poprad. AquaCity Poprad je vzdialený necelý kilometer a aj sem sa dostanete pešo do desiatich minút. V tesnom susedstve nájdete Tatranskú galériu s množstvom zaujímavých podujatí a tiež mestský park.

Máte záujem o kúpu bytu v novostavbe
Hviezdoslav?

Zadajte svoj e-mail alebo telefónne číslo a my sa Vám ozveme.
Následne si dohodnete s predajcom termín stretnutia.

Podmienky spracovania osobných údajov